NOVÉ TECHNOLOGIE • MATERIÁLY • SPECIÁLNÍ VÝROBKY

Na této stránce vás budeme průběžně seznamovat s nově nabízenými technologiemi a materiály, které jsou součástí naší nabídky. Uvedeme zde jejich vlastnosti, příklady použití
a doporučení způsoby aplikace..

 

 

FÓLIE PRO PŘÍMÝ POLEP ZDÍ A FASÁD
(WALL WRAP)

 

MACtac WallWrap 100 je speciální samolepicí fólie určená
k aplikaci na hrubé stěny a omítky. Fólii lze nalepit i na kamenné nebo cihlové zdivo. Jedná se o 55 µm slabý vysoce flexibilní film opatřený šedým lepidlem s vysokou počáteční lepivostí. Aplikuje se pomocí horkovzdušné pistole a gumového válečku na čistý, suchý a bezprašný povrch. Doporučujeme litou laminaci MACtac LF 3499. V případě požadavku antigraffiti úpravy doporučujeme speciální laminaci MACtac LAG 100.

 

MACtac WallWrap 300 je bílá matná monomerická samolepicí fólie o síle 100 µm, vyvinutá speciálně pro střednědobé interiérové nebo exteriérové aplikace na komplikovaných površích. Toto umožňuje šedé permanentní lepidlo s velmi vysokou počáteční lepivostí. Materiál se tak přilepí i ke klasické hladké štukové omítce v interiéru Před každou aplikací proveďte test na konkrétním povrchu, abyste předešli nepříjemnostem.

 

 

FILMY A FÓLIE S ELEKTROSTATICKOU ADHEZÍ

 

Elektrostatické filmy jsou "samolepicí" materiály bez lepidla, jde o fólie, které drží díky speciálnímu coatingu na principu statického náboje. Tyto filmy je nutné aplikovat na naprosto bezprašný a hladký povrch. Nejsou vhodné k polepu 3D tvarovaných ploch.

 

Craftecazon Cling Film 150 bílý/transparentní je statický film pro krátkodobé exteriérové a střednědobé interiérové aplikace.
Je ideální pro krátkodobou dekoraci hladkých ploch, jako jsou například skleněné výlohy. Materiál je také částečně vhodný pro značení elektrotechniky, obrazovek monitorů a televizorů.

Nutno aplikovat na naprosto hladký, bezprašný povrch. Před ostrou aplikací doporučujeme vyzkoušet na konkrétním povrchu.

 

 

 

FÓLIE SPECIÁLNĚ URČENÉ PRO VELMI SNADNOU APLIKACI A SEJMUTÍ (krátkodobá aplikace)

 

Tyto materiály naleznou uplatnění všude, kde je kladen mimořádný důraz na velmi snadnou manipulaci jak při lepení, ale zejména při odstraňování. Některé tyto materiály umožňují dokonce i několikanásobnou opakovanou aplikaci a sejmutí,
a to bez zanechání jakýchkoliv zbytků lepidla na podkladové ploše.

 

V naší nabídce se momentálně setkáte s materiálem označeným jako NESCHEN SOLVOPRINT EASY DOT 100. Jedná se o  krátkodobou monomerickou samolepicí fólie se speciálním lepidlem v bodech. Na rozdíl od klasických boubble free samolepicích fólií tak, jak je známe, je v tomto případě naneseno v pravidelných kulatých bodech, které se navzájem nedotýkají. Díky tomuto EASY DOT lepidlu se fólie velmi snadno aplikuje a stává se tak skvělým pomocníkem při přípravě reklamních polepů, na které zbývá málo času. Typicky krátkodobé několikadenní polepy na výstavách nebo několikatýdenní výzdoba v obchodech. Při aplikaci se nevytvářejí bubliny a lepení tak zvládne i neproškolená obsluha.

 

Fólie Easy Dot 100 je nabízena ve třech variantách, jako bílá lesklá, matná a nebo čirá polomatná. Struktura lepidla je patrná i ze strany tisku, což například v případě čiré varianty způsobuje efekt podobný pískovanému sklu.

Materiál Easy Dot 100 není vhodný do exteriéru. Lepidlo  materiálu Easy DOT 100 je snímatelné 1 měsíc od aplikace, poté se pomalu stává permanentním.

 

Novinky v nabídce,

jak a kde je použít...

 

Jedná se o reklamy využívající

INTELIGENTNÍ
RGB LED MODULY!

 

V závěru loňského roku jsme začaly vyvíjet zcela nový typ reklamního poutače, který využívá ke zobrazení požadovaného motivu inteligentních RGB LED modulů. Jelikož se jedná o RGB LED, je možné zobrazit jakoukoliv barvu, což v uspořádání LED do síťové matice a propojení s řídicí jednotkou umožňuje zobrazit jakýkoliv obraz, stejně jako je tomu na monitoru počítače, nebo na televizní obrazovce.

 

V současné době jsme schopni nabídnout panely s rozlišením obrazu až 64x32 bodů, což při nejběžnější hustotě rastru nabízí reklamní poutač o rozměrech 200 x 100 cm, nebo při použití vysoké hustoty rastru (pro použití na krátkou pohledovou vzdálenost) 100x50 cm.

 

Za pomoci dodávaného softwaru lze na této ploše zobrazovat pohyblivá reklamní sdělení, nebo jednoduché animace. Do paměti řídící jednotky lze uložit až 16 různých prezentací, které lze poté jednoduše přepínat.

 

A největší překvapení na závěr - cena základního panelu 100x50 cm, rozlišení 32x12 bodů s barevným RGB zobrazením (zcela vyhoví pro zobrazování jednořádkového běžícího textu a jednoduché grafiky), včetně řídící jednotky a napájecího zdroje, nepřesáhne 20 000 Kč + DPH!

 

o které si troufáme tvrdit, že je revolucí
v reklamním průmyslu.

Představujeme novinku

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Made with Adobe Muse
Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.